سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 121650 |
۲۳ / ۰۲ / ۱۳۹۵ | |

آموزش ذخیره کردن آهنگ در گوشی آیفون

آموزش ذخیره کردن آهنگ در گوشی آیفون گوشی‌های آیفون با وجود کارآیی‌های بسیاری که دارند یک مشکل دارند و آن ریختن موسیقی در این گوشی‌هاست. در ادامه یکی از راحتترین راه حل ها را برای شما بازگو می کنیم. ۱. یک حساب کاربری دراپ‌باکس ایجاد کنید. آهنگ‌ها را در دراپ‌باکس آپلود کنید و با آن […]

مجله اینترنتی ایران استایل

آموزش ذخیره کردن آهنگ در گوشی آیفون

گوشی‌های آیفون با وجود کارآیی‌های بسیاری که دارند یک مشکل دارند و آن ریختن موسیقی در این گوشی‌هاست. در ادامه یکی از راحتترین راه حل ها را برای شما بازگو می کنیم.

4516343_446

۱. یک حساب کاربری دراپ‌باکس ایجاد کنید. آهنگ‌ها را در دراپ‌باکس آپلود کنید و با آن به آنها گوش کنید. حساب‌های کاربری دراپ‌باکس ۲G حافظۀ رایگان دارند. در صورت نیاز به فضای بیشتر می‌توانید آن را خریداری کنید یا یکی دیگر از روش‌های زیر را امتحان کنید.

4516344_121

۲. دراپ‌باکس را روی رایانه‌تان نصب کنید. با این کار فولدر دراپ‌باکس درصفحه‌نمایش شما قرار می‌گیرد. تمام محتویات این فولدر در حساب کاربری دراپ‌باکس شما آپلود خواهد شد.

4516345_367

۳. هر آهنگی را که می‌خواهید در آیفون بریزید درون فولدر دراپ‌باکس کپی کنید. می‌توانید روی آیکون دراپ‌باکس کلیک کرده و آن را باز کنید. دراپ‌باکس از فرمت mp3, .aiff, .m4a, and .wav پشتیبانی می‌کند.

4516346_530

۴. صبر کنید تا آهنگ‌ها آپلود شوند. این کار ممکن است کمی طول بکشد. البته این به تعداد آهنگ‌ها و سرعت اینترنت شما بستگی دارد. می‌توانید زمان باقیمانده از فرآیند آپلود را در منوی دراپ‌باکس مشاهده کنید.

4516347_331

۵. اپلیکیشن دراپ‌باکس را در گوشی آیفون‌تان دانلود کنید. این اپلیکیشن رایگان و در App Store موجود است. وارد حساب کاربری‌ای که قبلاً آن را نصب کرده‌اید شوید.

4516348_947

۶. روی آهنگی که می‌خواهید گوش کنید کلیک کنید.تا زمانی که به اینترنت متصل باشید تمام آهنگ‌های آپلودشده در دراپ‌باکس اجرا می‌شوند. حتی اگر اپلیکیشن را عوض کنید اجرای آهنگ ادامه خواهد داشت.

4516349_735
۷. آهنگ‌هایی را که دوست دارید در زمان آف‌لاین بودن گوش کنید انتخاب کنید. در حالت معمول دراپ‌باکس در صورت اتصال به اینترنت آهنگ‌ها را اجرا می‌کند، اما می‌توانید آهنگ‌هایی را که دوست دارید انتخاب کنید تا همیشه حتی وقتی اینترنت ندارید به آنها گوش کنید.

* آهنگی را که دوست دارید در گوشی‎تان داشته باشید از چپ به راست ببرید.
* روی علامت ☆ بزنید تا آهنگ در آیفون شما ذخیره شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.